Můj příběh

Jsem expert na Elektrické kabelové vytápění a Rekuperace. Přináším klientům komfortní teplo i čistý vzduch do jejich domovů.


Díky ekzému jsem tady

Dnes dělám to, co mne baví. Čas na práci, nebo na svou rodinu si plánuji a organizuji sám. Podle potřeby a nikdo mi neuděluje volno, když jedu na dovolenou, nebo neplánovaný výlet. Mohu se tak věnovat rodině či zábavě, kdy chci.

Pracuji ve stavebnictví a mí klienti se na mne obracejí v momentu, kdy řeší vytápění, nebo větrání svého domu a chtějí si tak zajistit příjemné teplo domova ve svém novém, nebo starším domě. Klienti chtějí komfortní, úsporné větrání a lehce ovladatelné vytápění s nízkými pořizovacími a provozními náklady.

Před léty jsem řešil přesně tuto situaci. Začal jsem rekonstruovat svůj starší dům a přesně jsem věděl, že už nechci mít vytápění domu tuhými palivy. Špína, prach, náročnost obsluhy topení, velké trubky a radiátory v bytě.

Chtěl jsem něco víc! To moje víc splňovalo elektrické kabelové podlahové topení. Není vidět, neomezuje obytný prostor, termostat v každé místnosti a snadná obsluha. Příznivé pořizovací a provozní náklady a hlavně bez údržby, již 20 let!

Nyní můžu ukázat cestu svým klientům, kterou jsem sám prošel a nabídnout tak řešení přímo na míru konkrétnímu projektu. Dnes už přesně vím, co a jak navrhnout, udělat a čeho se vyvarovat při projektu a realizaci elektrického podlahového topení ve Vašem vysněném domě.

V minulosti tomu tak nebylo

Před víc než 20 léty jsem se dostal do slepé uličky. Ztratil jsem možnost vykonávat svou původní profesi lakování aut, která mě bavila. Z důvodů nemoci z povolání a neuměl jsem nic jiného, než lakovat auta. Neměl jsem ani 30 a octl jsem se na úřadu práce.

Měsíce ubíhaly a pomalu jsem ztrácel původní optimismus, že si přece práci seženu bez problémů. Opak byl pravdou. Nabídky občas nějaké přišly, ale při pohovoru jsem férově řekl, že jsem fit, jen mám potíže s rukama. Odpověď byla ne.

Toto období trvalo nekonečný rok a půl, chyběly peníze, sebevědomí na bodu mrazu a perspektiva do budoucna raději bez komentáře. Měl jsem pocit, že můj život nemá žádný smysl. Pochopil jsem, že to není správný směr, čekat a doufat, že něco přijde samo.

Rozhodl jsem se všechno změnit a možná i náhoda tomu přispěla. Nastalo pro mě období, které sice nebylo vůbec lehké, ale naučilo mě spoustu nových věcí

Psal se podzim roku 1996. Byl to moment, kdy jsem debatoval o mé situaci s mým kamarádem, čerstvým absolventem vysoké školy, který pracoval v soukromé stavební firmě. Slyším to jako by to bylo dnes, jak mi Jirka říká, budeš montovat elektrické topné kabely do podlah rodinných domů. Já na to “o elektrice vím bezpečně pouze dvě věci: není vidět a kope!” Jirka na to, že to nevadí, že když budu chtít, tak se všechno naučím. Začátky podnikání byly velmi náročné.

Na jaře 1997 jsme založili obchodní a montážní společnost

Měl jsem štěstí, že náš dodavatel vytápěcích systému nám vycházel maximálně vstříc. Absolvoval jsem školení, semináře zaměřené na problematiku elektrického podlahového vytápění od návrhu až po realizaci. V té době bylo elektrické podlahové topení teprve v začátcích. Proto byla velká nedůvěra stavebníků v tento produkt.

Postupně jsem se zdokonaloval ve své nové profesi.  Začali jsme pořádat školení pro realizační elektro firmy a projektanty. Po osmi létech jsme se rozešli a pokračuji ve své práci dál na své jméno.  Za tuto dobu jsem nabyl spoustu teoretických a hlavně praktických zkušeností.

V roce 2008 jsem začal spolupracovat s kolegou, který mě zasvětil do oblasti Rekuperačních systému. Načež jsem byl na školení ve Švédsku ve fabrice Comfort zone. Měli jsme exkurzi včetně dvoudenního školení, které mě utvrdilo, že je to správné spojení s elektrickým podlahovým systémem.

Nyní klientům do jejích domovů dodávám včetně montáží Rekuperační systémy Brink.

“Rozhodl jsem se proto své nabyté know-how předávat a sdílet s lidmi, kteří stejně jako já před léty, řeší podobný problém. Jak zabezpečit vytápění a příjemné komfortní teplo svého budoucího domova”.

Pomocí e-booku "6 důvod, proč vytápět svůj dům elektrickými topnými kabely, aneb co je doma to se počítá"

V brzkém čase bude k dispozici i e-book o Rekuperačních systémech.

E-book o elektrických podlahových kabelech je pro vás vodítkem při rozhodování o volbě typu vytápění vašeho domu. Dozvíte se spoustu důležitých informací, rozšíříte si své obzory a povědomí o faktech, o kterých jste doposud nevěděli, nebo jste o nich pochybovali.

Přináším klientům komfortní teplo a čistý vzduch do jejich domovů

 

Potřebujete topit?
Tohle vás přesvědčí, co si vybrat.

Sledujte nás i tady ⇓⇓⇓